Passion Is A Fashion | CD The Stylists

 Jedenáct remix skladeb na CD The Stylists. Elektro dance pop s nezaměnitelným vokálním projevem - Najděte esenci toho nejlepšího!

484 Kč
Passion Is A Fashion | CD The Stylists

Detailní popis produktu


Poté, co Moimir Papalescu (Gun Dreams, Vanessa, The Nihilists, Magnetik, Die alten Maschinen), skladatel, hráč na klávesové nástroje a „specialista“ na syntezátory rozpustil koncem roku 2007 úspěšnou skupinu Moimir Papalescu & The Nihilists (držitel ocenění Akademie populární hudby Anděl 2004), zakládá vzápětí nový projekt pod názvem The Stylists.Jeho členy se kromě něj stává zpěvačka (ale také herečka) Tonya Graves (Liquid Harmony,Monkey Business), multiinstrumentalista a hráč na dechové nástroje Petr Venkrbec (dříve např. Vltava, Psí vojáci, Krausberry, Krásné nové stroje, Mind The Step, dnes Magnetik, Die Alten Maschinen), bubeník Marek Kopecký (Tichá dohoda, Wanastowi vjecy)a bubeník a perkusionista Jiří Kollman (Krásné nové stroje, Mind The Step).
 
 
Jeden z remixů k albu má na svědomí berlínský DJ a majitel progresivního labelu Pale Music Steve Morell, který v minulosti remixoval m.j. Nicka Cavea a spolupracuje např. s Marcem Almondem (Soft Cell), Steve Strangem (Visage), Alexandrem Hackem (Einstürzende Neubauten) nebo Boy Georgem (Culture Club).The Stylists – to je jakoby se na jednom pódiu sešli Kraftwerk s Donnou Summer. Dynamický elektro pop, na který se prostě skvěle tancuje.